Organisatie

Gemeenteraad

Leden

Foto van Mevr. A. (Anny) Attema Mevr. A. (Anny) Attema (Burgemeester / raadsvoorzitter) vanaf 21-05-2018 Foto van De heer L. (Louis) van der Spoel De heer L. (Louis) van der Spoel (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer D. (Dick) Breeman De heer D. (Dick) Breeman (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer C.A. (Kees) van der Duijn Schouten De heer C.A. (Kees) van der Duijn Schouten (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mevrouw F. (Farahnaz) Fräser Mevrouw F. (Farahnaz) Fräser (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer J.D. (Daan) Kardol De heer J.D. (Daan) Kardol (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van mevrouw K.J. (Karin) Kayadoe mevrouw K.J. (Karin) Kayadoe (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer J.W. (Jim) Kloos De heer J.W. (Jim) Kloos (Raadslid) vanaf 31-05-2018 Foto van De heer R.M. (Robert) Kooijman De heer R.M. (Robert) Kooijman (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer P. (Peter) Kranendonk De heer P. (Peter) Kranendonk (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer W. (Wim) Van der Linden De heer W. (Wim) Van der Linden (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer A. (Ad) Los De heer A. (Ad) Los (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van de heer N.V. (Victor) Mijnders de heer N.V. (Victor) Mijnders (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mevrouw P.J. (Petra) van Nes - de Man Mevrouw P.J. (Petra) van Nes - de Man (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer J. (Jeroen) van Neuren De heer J. (Jeroen) van Neuren (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer A.H. (Arjan) Nugteren De heer A.H. (Arjan) Nugteren (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer H. (Henk) van Os De heer H. (Henk) van Os (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 31-05-2018 Foto van De heer M. (Michel) Ouwens De heer M. (Michel) Ouwens (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer T. (Ton) Overheid De heer T. (Ton) Overheid (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer E.M. (Edward) Piena De heer E.M. (Edward) Piena (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer J. (Jeroen) Rijsdijk De heer J. (Jeroen) Rijsdijk (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mevrouw A.P.S. (Arianne) Ripmeester Mevrouw A.P.S. (Arianne) Ripmeester (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer B.A. (Björn) Ros De heer B.A. (Björn) Ros (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer A.J. (Anton) Rottier De heer A.J. (Anton) Rottier (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer P.H.L (Pascal) Slaa De heer P.H.L (Pascal) Slaa (Raadslid) vanaf 31-05-2018 Foto van De heer J. (Jilles) Soffree De heer J. (Jilles) Soffree (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van De heer J. (John) Stip De heer J. (John) Stip (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mevrouw B.S. (Barbara) Vlasblom - Liezenga Mevrouw B.S. (Barbara) Vlasblom - Liezenga (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mevrouw C. (Cora) van Vliet Mevrouw C. (Cora) van Vliet (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 31-05-2018 Foto van De heer L. Westbroek De heer L. Westbroek (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mevrouw P. (Erna) de Wolff - ter Beek Mevrouw P. (Erna) de Wolff - ter Beek (Raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van Mr. J.G. (Johan) van Straalen Mr. J.G. (Johan) van Straalen (Griffier) vanaf 21-03-2018

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2018
28