Mevrouw K.J. (Karin) Kayadoe

Naam: Mevrouw K.J. (Karin) Kayadoe

Raadslid, Gemeenteraad
Fractievoorzitter, Leefbaar Ridderkerk
Commissievoorzitter, Commissie Samen leven
kayadoe@leefbaarridderkerk.nl
Gemeenteraad Raadslid Actief sinds 30 mrt. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Zwaluw 72
2986 BH Ridderkerk
Mob. 06 - 24 40 25 12

Nevenfuncties

  • Columnist Ridderkerks dagblad (onbezoldigd)
  • Columnist divers (onbezoldigd)
  • Voorzitter commissie Samen leven Ridderkerk per 12 mei 2022 (onbezoldigd)
  • Voorzitter adviescommissie economisch vestigingsklimaat Metropoolregio Rotterdam Den Haag vanaf 15 juni 2022 (onbezoldigd)
  • Plaatsvervangend voorzitter agendacommissie adviescommissie economisch vestigingsklimaat MRDH vanaf 15 juni 2022 (onbezoldigd)
  • Voorzitter Hockey Club Ridderkerk per 29-6-2022 (onbezoldigd)

Vervallen per 15 mei 2023: 
Vanaf 13 oktober 2022 lid van de Vertrouwenscommissie Ridderkerk 2022 (bezoldigd)

 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Fractievoorzitter, Leefbaar Ridderkerk
  • Actief sinds 12 mei 2022 Commissievoorzitter, Commissie Samen leven

2022

  • 29 mrt. 2018 - 29 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • 29 mrt. 2018 - 29 mrt. 2022 Fractievoorzitter, Leefbaar Ridderkerk
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens